کارواش بخار سیار سری MSB

مشخصات عمومی

مدل: 100/150/250
فشار کاری:4/6/8
تعداد نازل:1/2/3
نوع سوخت: گاز، گازوئیل
ولتاژ: تکفاز
پرتاب بخار: 6/8/10 متر
نوع:عمودی/استوانه ایی

معرفی کارواش سیار نانو بخار
کارواش سیار به صورت دیگ بخاری است که به همراه یک مخزن سوخت و شلنگ خروجی و تجهیزاتی مثل آن پشت یک ماشین باری مثل پراید وانت یا نیسان و پیکاپ وانت نصب میشود. بخار با فشاری از حدود شش تا ده برابر در دیگ بخار ذخیره میشود. سوخت این دستگاه به صورت گازوئیل ، گاز شهری (CNG) یا دوگانه سوز میباشد و بوسیله مشعل و با احتراق سوخت، به تولید بخار و ذخیره آن در دیگ بخار می پردازد. بخارشو به صورت اتوماتیک عمل میکند و بوسیله هشدارهای پرشر کنترل که وظیفه ارزیابی فشار بخار دستگاه را به عهده دارد، از میزان فشار بخار با خبر میشود و هر زمان فشار بخار از میزانی معین کمتر شود، به صورت خودکار شروع به کار میکند و بخار تولید میکند و مخزن بخار را پر میکند
شرکت اسفاران صنعت تولید کننده کارواش بخار نانو سیار در تهران است و تنها شرکتی است که محصولات خود را با طراحی و ساخت استاندارد تحت نظارت بازرسان مجموعه به مشتریان ارائه میدهد.


امروزه که کمبود منابع آب غوغا می کند ،استفاده از آب برای کارواش اصلا مناسب نمی باشد, از این رو دستگاه کارواش بخار نانو علاوه بر اینکه کیفیت شستشو را بهتر میکند در کاهش و صرفه جویی مصرف آب نیز به شدت تاثیرگذار است
دستکاه کارواش بخار نانو سیار اسفاران صنعت دارای مزیت های فراوانی است که عبارتند از:
شستشوی بدنه ماشین با بخار یا روشویی با بخار, نظافت داخل خودرو با بخار یا صفرشویی با بخار, شستشوی زیر ماشین با بخار یا زیرشویی با بخار وشستشوی رینگ با بخار یا رینگ شویی با بخار می باشد.
دستگاه کارواش نانو بخارسیار سوپر فایر تیوپ با ظرفیت بخار دهی 100 کیلو گرم بر ساعت، دارای دو نازل بخار ( خشک و مرطوب ) بوده و وزن آنها تقریبا 300 کیلوگرم می باشد.
در زیر چند مدل دستگاه کارواش بخار سیار دارای پلاک استاندارد ملی در حالت عمودی( ایستاده) را مشاهده می کنید.

 

در حال حاضر شرکت اسفاران صنعت دستگاههای کارواش نانو بخار استاندارد 150 & 250 لیتری را به عنوان دستگاه کارواش بخار سیار به مشتریان خود معرفی می کند که برای حالت سیار در محل می توان از این دستگاه استفاده نمود.

کارواش آب

کارواش بخار صنعتی

تجهیزات جانبی کارواش