کارواش بخار و بخارشوی حرفه ایی صنعتی سری WIS ‌

مشخصات عمومی

مدل: 1000/1100
فشار کاری: 10/12
تعداد نازل: 10/12
نوع سوخت: گاز، گازوئیل
ولتاژ: تکفاز – شهری
پرتاب بخار: 12 متر
نوع: افقی

دستگاه کارواش نانو بخار استاندارد ، بزرگترین دستگاه تولیدی برای کارواش می باشد. شرکت اسفاران صنعت قادر به تولید سایزهای بسیار بزرگتر کارواش بخار صنعتی می باشد اما با توجه به حیطه ی کاری کارواشها، دستگاه 1000  لیتری دستگاه بسیار بزرگی محسوب می شود چون همزمان 10 نازل خروجی بخار می توان از آن استفاده کرد.

دستگاه کارواش بخار استاندارد 1000 لیتری اسفاران صنعت دارای  لول کنترل طرح فانتینی ایتالیا برای تعیین سطح آب و  آبنما مغناطیسی می باشد و پیشرفته ترین دستگاه کارواش نانو بخار کشور محسوب می شود که دارای پلاک استاندارد قابل پیگیری می باشد.

تجهیزات کارواش که در این دستگاه به کار برده شده است از تجهیزات مرغوب در سطح کشور می باشند

در زیر چند تصویر از دستگاه کارواش نانو بخار استاندارد ۱۰۰۰ لیتری اسفاران صنعت را مشاهده می کنید

کارواش نانو بخار استاندارد اِسفاران صنعت

این دستگاه دارای دو لول کنترل و کارکرد پیشرفته در مواقع اضطراری می باشد که درصورتی لول کنترل اول از کار بیافتد لول کنترل دوم دستور های لازم را به دستگاه کارواش بخار می دهد.

حجم بخار این دستگاه به قدری زیاد است که تا 9 نازل خروجی بخار خشک و مرطوب را برای شستشو فراهم می کند.

این دستگاه مناسب کارواشهای بسیار بزرگ با تعداد مشتریان بسیار زیاد می باشد لازم به ذکر است در صورت نیازمشتری میتوان خروجی دستگاه را تا 11 نازل همزمان ارتقاء داد

کارواش نانو بخار اسفاران صنعت از نوع فایرتیوب بوده و براساس استاندارد طراحی شده است. دستگاه دارای دریچه های هدهول برای بازرسی های دوره ای و رسوب زدایی می باشد و همچنین دارای دریچه بازدید شعله است و قابلیت دسترسی راحت به لوله ها برای بازرسی وجود دارد

 

کارواش بخار حرفه ایی صنعتی سری WIS-1100

یکی از الگوهای شاخص هزاره سوم ایجاد و توسعه کسب و کارهای کوچک است که به یکی از حیاتی­ ترین و  ضروری­ ترین بخش­های اقتصادی جوامع تبدیل شده است. خدمات کارواشی یکی از همین کسب و کارهای کوچک است که با توجه به افزایش روز­افزون استفاده از وسایل نقلیه، درآمدی مناسب و پایدار را پیش­رو دارد. اما در بازار رقابتی کنونی و با توجه به رشد صعودی کیفیت ساخت خودروها خصوصا در قسمت داخلی خودرو، نیاز به خدمات جدید، با سرعت، دقت و کیفیت بالاتر در زمینه خدمات کارواشی کاملا محسوس است. گروه صنعتی اِسفاران صنعت  افتخار دارد مطابق آخرین تکنولوژی موجود در زمینه تجهیزات کارواشی، اقدام به تولید و عرضه انواع دیگ های کارواش بخار ثابت در دو نوع ثابت و سیار نموده است. در این نوع کارواش ها از بخار آب برای شستشوی همه قسمت های خودرو از جمله بدنه، قسمت موتور و داخل خودرو استفاده می شود.

این دستگاه دارای 10 خروجی بخار خشک،مرطوب و سوپرهیت میباشد، ضمناً در صورت نیاز مشتری قابلیت ساپورت 12 خروجی نازل بخار همزمان را دارد.

دستگاه کارواش بخار صنعتی اسفاران صنعت دارای  لول کنترل طرح فانتینی ایتالیا برای تعیین سطح آب و  آبنما مغناطیسی می باشد و پیشرفته ترین دستگاه کارواش نانو بخار کشور محسوب می شود که دارای پلاک استاندارد قابل پیگیری می باشد.

در زیر چند تصویر از دستگاه کارواش نانو بخار استاندارد سری  1100 اسفاران صنعت را مشاهده می کنید.

این دستگاه مخصوص کارواش دارانی هست که به طور حرفه ای با تکنولوژی بخار کار می کنند. دستگاه اِسفاران صنعت دارای پلاک استاندارد ملی می باشد و ایمن ترین و پیشرفته ترین دستگاه کارواش نانو بخار استاندارد در کشور می باشد و از تجهیزات بسیار مرغوب در ساخت دستگاه استفاده شده است

مزایای این نوع کارواش­ها در مقایسه با کارواشهای معمولی عبارتند از :

 • ظرفیت بخاردهی پیوسته با دبی بسیار مناسب و فشار بالا
 • قابلیت تولید همزمان بخار مرطوب و بخار خشک
 • سیستم اتوماتیک کنترل کارکرد و سیستم هشدار صوتی اعلام مشکل
 • شستشوی داخل خودرو توسط بخار خشک بدون آسیب رسانی به روکش صندلی
 • شستشوی موتور خودرو بدون ایجاد اختلال در سیستم برقی خودرو
 • شستشوی پرفشار بدنه خودرو بدون آسیب رسانی به رنگ و قطعات پلاستیکی
 • جلای فوق العاده رنگ خودرو به دلیل عملکرد مشابه شستشوی بخار با پولیش کردن بدنه
 • شستشوی کامل خودرو در فصول سرد سال بدون کمترین مشکل
 • آنتی باکتریال و میکروب کش قوی و از بین برنده بوی نامطبوع
 • بدون نیاز به حفر چاه پساب و فاضلاب
 • سازگاری کامل با محیط زیست به دلیل عدم وجود پساب مواد شوینده و سمی
 • قدرت بالای پاک کنندگی هر نوع لکه، چربی های صنعتی و حتی قیر
 • کارکرد با انواع سوخت های گاز، گازوئیل
 • کیفیت بسیار عالی شستشو با استفاده از مواد نانو
 • دارای منبع ذخیره برای بخار می باشد
 • دارای ایمنی ۱۰۰٪ و دارای پلاک استاندارد ملی

ویژگی های کارواش بخار اسفاران صنعت نصب راحت و کارکرد آسان آن می باشد و تجهیزات نصب شده ی آن خیال شما را از کارکرد ایمن و صحیح آن راحت می کند.

کارواش آب

کارواش بخار صنعتی

تجهیزات جانبی کارواش